Digital Signage – reklama i informacje na monitorach TV w Twoim zasięgu

MONRE Technology - Systemy Reklamowe - Facebook
Masz pytania? Skontaktuj się! kom. 534 900 004, e-mail: centrala@monre24.pl
MONRE Technology - System Telewizji Reklamowej
MONRE Technology - System Telewizji Reklamowej

STR - Reklama wewnętrzna

Przykuj uwagę Klientów swoim asortymentem i promocjami. Zamontuj SmartTV z wbudowaną przeglądarką internetową, AndroidTV lub zwykły telewizor z naszym urządzeniem MONRE Connect i zdalnie zarządzaj informacjami. Skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz.

Inteligentne oprogramowanie dopasuje MONRE Connect do rozdzielczości Twojego wyświetlacza za pomocą przeglądarki lub dedykowanej aplikacji systemu Android. Jedyne co musisz zrobić to ustawić internetowy adres swojego kanału lub w przypadku aplikacji podać ID swojego kanału.

Czym jest MONRE Connect TV BOX?

Jest to niewielkie, ale wydajne urządzenie dedykowane dla systemu MONRE. Zapewniamy 100% kompatybilność ze wszystkimi funkcjami systemu. Po konfiguracji jest praktycznie bezobsługowym urządzeniem.

Po podłączeniu do dowolnego ekranu, który posiada złącze HDMI i rozdzielczość pochodną FullHD (proporcje obrazu 16:9), automatycznie uruchomi się z dedykowaną aplikacją. Przy pierwszym uruchomieniu należy skonfigurować aplikację, a dokładniej wskazać sieć WiFi z której urządzenie ma korzystać oraz wpisać identyfikator (ID) swojego kanału. MONRE Connect zapamięta te ustawienia i przy następnym uruchomieniu rozpocznie automatyczną emisję plansz informacyjnych.

MONRE - Zobacz DEMO!
Kliknij tutaj i zobacz wersję demonstracyjną!

System Telewizji Reklamowej - Dlaczego warto?

Szybki zwrot kosztów inwestycji

Zarabiaj
na wyświetlaniu reklam

Gwarantowany zasięg do 89% użytkowników

Innowacyjna forma reklamy

Wyświetlaj menu
lub cennik usług

Poinformuj Klienta
o aktualnych promocjach

Wyświetlaj harmonogramy, pogodę, czas lub kursy walut

Pokazuj filmy Video